Zeytinburnu Trabzonlular Derneği Başkanı Hayıroğlu’ndan Başkan Kurukız’a Ziyaret

0

Zeytinburnu Trabzonlular Derneği Başkanı Ahmet Metin Hayıroğlu önce doğup büyüdüğü topraklar olan Sürmene Yukarı ve Aşağıovalı Mahallerini ardından Trabzon’un ilçelerini ve bu ilçelerinin Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı,Çaykara Belediye Başkan Hanefî Tok’u, Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık’ı, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ı, Ortahisar Belediye Başkanı Aç.Ahmet Metin Genç’i, Maçka Belediye Başkanı Dr.Koray Koçhan’ı, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu’nu, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı,  Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun’u,Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel’i,Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara’yı,,Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu’nu,Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın’ı makamlarında ziyaret etti.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi

Hayıroğlu Başkan Kurukız’a Dernek adına bir plaket ve bir kaşkol hediye etti .  Zeytinburnu Trabzonlular Derneği adına, İstanbul Zeytinburnu’nda yaşayan hemşehrileri ve Trabzon  hakkında sohbet ortamında istişarelerde bulunuldu.  Zeytinburnu Trabzonlular Derneği Başkanı Ahmet Metin Hayıroğlu bu olumlu ziyaretlerde Belediye Başkanlarına günün anısına bir plaket ve Zeytinburnu Trabzonlular Derneği logolu bir boyun atkısı takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here