Yapılan takdir edilir; Emeğinize sağlık

0

Genç Muhtar Güdün Mahallesinde İlklere İmza Attı

Şalpazarı İlçesine bağlı Güdün mahallesi muhtarının yapmış olduğu girişimler sonucunda mahallesinde adeta bu zamana kadar yapılması bile hayal edilemeyen çalışmalara imza attı.

Bu çalışmalardan en çok beğeni toplayan bir çalışma olarak mahalle sakinlerinin Güdün mahallesi ve Pelitçik mahallesin üçlü yol ayrımında buluna çeşmenin yanındaki alanı ahşap görünümlü doğayla bütünleşmiş şekilde dekorasyon yaparak bir masa koyarak kenarlarına da dörtlü oturma bankı yerleştirip üzerini de kapatarak adeta mahalle sakinlerine yaz ve kış ayrı bir güzelliğe sahip seyir terası yaptı.

Ağasar Deresi üzerinde ki Güdün Mahalle Sapağına vatandaşların zaman zaman durup fotoğraf çektirdikleri şelalenin yanında veranda yapıldı. Güdün Mahallesi Muhtarı Veysel Diner’in girişimleri sonucu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından bilhassa yaz aylarında yoldan geçen vatandaşların ailesiyle birlikte oturup piknik yapabilmeleri için veranda yapıldı. Güdün mahallesi Muhtarı Veysel Diner, çalışmayla ilgili yaptığı açıklamada.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Zeki Çabuk dahil, ayakta duran insanlar, açık hava ve doğa

Konum olarak güzel bir yer, daha önceden Orman Bölge müdürlüğümüzce bir çeşme yapılmıştı, yoldan gelip geçen vatandaşlarımız durarak hemen yanı başında bulunan şelalede fotoğraf çektiriyor. Yer müsait, bizde güzel olacağını düşünerek arkadaşlarla böyle bir karar alarak Orman Bölge Müdürlüğümüze girişimde bulunduk.

Oturmak için bir veranda yaptık çevresini çevirdik. Şimdi ön kısmındaki yolu da asfaltlamasını yaptırmayı planlıyoruz. Burada başta Orman Bölge Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Kaynak:Şalpazarı Ses

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here