Vakfıkebir’de Neler Oluyor..!!

0

Şalpazarı Sisdağı Gündem ailesi olarak sadece Şalpazarı ile ilgili haberleri gündeme taşımayıp Trabzon’a bağlı tüm ilçelerimize ve Ülkemizdeki haberi de yazarak takipçilerimizi haberdar etmek istiyoruz. Bugün Vakfıkebir ilçemiz Büyükliman haber  baş yazarımız Asım Çavdar’dan Vakfıkebir ile ilgili aldığımız yazısında;

Vakfıkebir’de Neler Oluyor..!!

Vakfıkebir’de hizmetler  tam gaz devam mı ediyor.Yoksa bu vatandaş uyutuluyor mu..?.

2014 Yerel seçimlerden önce 46 proje sunan Vakfıkebir AK Parti belediye başkanı seçim vaatlerini unutmuş gibi görünüyor. İlçede manikür pedikür anlayışı ile süsleme tarzı yer alırken. İlçemiz adeta süsleniyor. Peki, ilçemiz nelerle süsleniyor. İlçemiz cam ağaçları ile süsleniyor. Işıklar ile süsleniyor.

Verilen Vaatler nerede..

46 Projenin hangisi yapıldı. Bu sorunun cevabını Vakfıkebir belediye başkanından merakla beklemekteyiz. Sadece biz değil tüm vatandaşlarımız bu sorunun cevabını bekliyor.

Yerel seçimlere 1,5 yıl kala ilçemizde süslemeler göz kamaştırıyor gibi görünse’de gerçekler çok acıdır. Vakfıkebir ilçemiz çok eski bir ilçedir. Daha samsun ilçe iken Vakfıkebir ilçemiz il konumunu taşıyordu. Bunu herkes bilmez. Onun için ilçemizin gelişmesi kapsamında çok geç kalındığı bizleri üzmektedir. Vatandaşlarımızı üzmektedir. Bunun için ilçemizde süsleme yerine gerçek projelerin yapılması kanısındayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here