Üsküdar Belediye Başkanı Av.Hilmi Türkmen, yine hizmet sözü verdi

0

Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen Kurban Bayramı için geldiği memleketi Şalpazarı’nda  hemşehrileriyle kucaklaşıp hasret giderdi. Öncelikle Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz‘in Anadolu Lisesi Salonunda düzenlediği kahvaltılı toplantıya katılan  Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen,Şalpazarı Belediyesi yeni hizmet binasını,Şalpazarı meslek Yüksek okulu inşaatını ve daha sonra Ak Parti İlçe Teşkilatı ziyaret etti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve açık hava

Ak Parti İlçe teşkilatında Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman, Ortahisar Belediyesi Başkan V. Ahmet Yüksel Gülay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı Belediye Meclisi Üyeleri, Şalpazarı İHL Derneği Başkanı Murat Ayaz, bazı mahalle muhtarlarının  katılımıyla bir toplantı gerçekleşti.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, ayakta duran insanlar

Toplantıda Şalpazarı’nda ağırlıklı olarak eğitimle ilgili sorunlar gündeme getirildi. Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen‘in daha önce yaptırdığı Meslek Yüksek Okulu binasının tüm donanımının yanında Şalpazarı’nın orta yerine bir kız öğrenci yurdu yaptıracağı bildirildi. Başkan Türkmen‘in ayrıca okulların boya badana gibi tüm eksikliklerini de gidereceği kaydedildi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar, düğün, takım elbise, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar, sakal ve açık hava

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here