Ülkü Ocakları Genel Başkanı Şalpazarı’nı Ziyaret Etti

0

Ülkü Ocakları Genelbaşkanı Dr. Sinan Ateş Şalpazarı’nda  Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığındaki Bayrak değişimini gerçekleştirmek için Trabzon’a gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr.Sinan Ateş’in ilk Durağı Şalpazarı oldu.

Başkan Ateş ilk olarak Trabzon Ülkü Ocakları yeni Başkanına görevini tevdi etti. Ülkü Ocakları Trabzon İl Binasındaki Bayrak değişim Törende Mevcut Başkan Emirhan Bostan Bayrağı Altan Şahin’e devretti. Başkan Ateş daha sonra Şalpazarı ilçesine geldi.Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ateş’i Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz,Başkan vekili Erdal Kumaş,Şalpazarı Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Koç, Beşikdüzü ülkü Ocakları Başkanı Doğukan Zıp,MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ömer Özdin ve ülkücüler karşıladı. Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız daha sonra kusa bir açıklama yaptı.

REFIK KURUKIZ  Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Dr.Sinan Ateş İlçemizi ziyaret etti. Sayın Ateş’in ziyareti Şalpazarı halkını mutlu etti. Ocak Genel Başkanımız ile Akşam ziyaretlerimiz oldu.  Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr.Sinan Ateş gece Şalpazarı’nda konakladıktan sonra Bugünde başta Şalpazarı belediyemiz olmak üzere ziyaretlerde bulunacaktır.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Ömer Özdin ve Faruk Beldüz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gece ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve gece

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar, gece ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Mustafa Koç, Ömer Özdin ve Hüseyin Kurukız dahil, masa ve iç mekan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here