Trabzon 2.Amatör lig Şampiyonu Temsilcimiz ”Ağasar Çepnispor”oldu

0

Trabzon 2.Amatör lig play off final maçında Temsilçimiz Ağasar Çepni Spor Maçka Galyanspor’u 2-0 mağlup ederek şampiyon oldu.Temsilcimiz Ağasar Çepnispor Trabzon 2.Amatör lig Şampiyonu  oldu.

 

Trabzon Yavuz Selim Stadyumunda oynanan play off final maçında temsilcimiz AğasarÇepnispor  ile Maçka Galyan karşı karşıya geldi. Müsabakayı Ağasar Çepnispor Kulüp Başkanı Nurettin Ataman,Kulüp Başkan Yardımcısı Mehmet Ataman ,Trabzon Taraftarlar Derneği Başkanı Adem Söğüt, yaklaşık 600 kadar taraftar takip etti.

Trabzon Yavuz Selim Stadyumunda oynanan play off final maçında temsilcimiz Ağasar Çepnispor maçın 37.dakikasında Çoşkun kaydettiği gol ile 1-0 öne geçti. Maçın ikinci yarı 72.dakikasında Ömer’in  kaydettiği gol ile maçı 2-0 kazanan Temsilçimiz Ağasar Çepnispor Trabzon 2. Amatör liginde Şampiyon olarak Trabzon 1. Amatör ligine yüksekmiştir.

Maçı tribünden takip eden Ağasar Çepnispor Kulüp  Başkanı Nurettin Ataman, karşılaşma sonrası  “. Ağasar Çepnispor kulübünde emeği olan ,bize bu Şampiyonluğu yaşatan Teknik heyet ve  Yiğit yürekli çocuklarımızın nasıl cansiperane ve nasıl Ağasar Çepnispor  için kendilerini motive ettiklerini tarftarlarımızla şahit olduk.. Bize yaşattıkları bu Şampiyonlık için onlara teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin çimentosu oldular. Allah bu zaferleri hep yaşamayı nasip etsin” diye konuştu.

Teknik direktör Necati Ataman ise, “Her şey mükemmel. Emeği olan herkese teşekkür ediyorum” diyerek, 1.Amatör Lig daha kolay ben ve ekibim başarının olduğu her yerde biz varız diyerek şu açıklamaları yaptı: ”Başkanımız başımızda olduğu sürece, bu çocuklara iyi takviyeler yaparak hedefimiz bir üst  liglere ulaşmak.  Çocuklarıma çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok karakterli, çok düzgün ve çok onurlu çocuklarla çalıştım. Yılardır bu işi yapıyorum. Bu ekibi bu çocukları bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Biz bu destanı yazdık ve yazmaya da devam edeceğiz. Biz başkanımız ve bu çocuklarla Süper Lig’e doğru hızlı adımlarla devam etmek istiyoruz” dedi. Her statta misafir olarak maça çıkmaya alıştıklarını da vurgulayan Ataman, “Sezon başından beri hiçbir şeyi bahane etmedik. Şu bir gerçek stadı olmadan şampiyon olan tek Amatör takım olarak tarih yazacağız. Biz iyi bir takımız, bunu çoktan ispatladığımızı düşünüyorum.İnşallah güzel bir stada kavuşuruz.” diye konuştu.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here