Tebrikler Emine Başkan !

Trabzon ilçeleri arasında İlçe Teşkilatına  en çok kadın üye kazandıran Şalpazarı Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar Trabzon İlinde 1. Oldu.İlçeler arasında Teşkilatına en çok kadın üye kazandıran Ak Parti Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar’a plaketini Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu takdim etti.

AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı, bugün Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde yapılan toplantı ile gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk  Yöneticleri AK Parti Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar,AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, AK Partili İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Istiklal Marşı ile başlayan danışma meclisi toplantısı, AK Parti İl Başkanlığı Divan Kurulu’nun sahneyi çıkmasıyla devam etti. Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan İstanbul Havalimanı’nın tanıtıldığı bir videonun izletildiği toplantının ardından, İl Başkanı Haydar Revi’i söz aldı.  Konuşmasına başlamadan önce salonda hazır bulunan hazirunu selamlayan Revi, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi. AK Parti İl danışma Meclis Toplantısına katılan Ak Parti Trabzon Milletvekillerinin konuşmasının ardından Trabzon ilçeleri arasında İlçe Teşkilatına  en çok kadın üye kazandıran Şalpazarı Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar Trabzon İlinde 1. Oldu.İlçeler arasında Teşkilatına en çok kadın üye kazandıran Ak Parti Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar’a plaketini Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here