Sis Dağı’nda değişimin ayak sesleri

0
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu ile Milli Parklar Bölge Müdürü Ahmet Usta ,Trabzon Şübe Müdürü Akif Ümüzer Sisdağı Yaylası Üvezli alan  mevkiinde yapılması planlanan dev proje için incelemede bulundu.

Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu incelemelerine;Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk’da katıldı.

Sisdağı Yaylası Üvezli alan  mevki çevresinin; kış, tabiat, sağlık, inanç turizmi gibi turizmin pek çok alanında ihtiyaçları karşılayabilecek özelliklere sahip olduğu, bu özellikleri ile cazibe merkezi haline gelebileceğinin ifade edildiği incelemelerde, Genel Müdürü Müdürü Yusuf Kandazoğlu yerel temsilcilerin de proje ile ilgili görüş ve önerilerini aldı.

Ayrıca, ‘Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu Sisdağı Yaylası Üvezli alan  mevkiinde yapılması planlanan dev proje  Şalpazarı’nın çehresinin değişeceğini, Türkiye’den ve dünyadan farklı grupları çeken gözde bir turizm merkezi haline geleceğini ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here