Şıhkıranı Erikbeli Yolu Karayolu Ağına Alındı

0

Şalpazarı Şıhkıranı Erikbeli Yolu Karayolu Ağına Alındı,

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Şalpazarı İlçesini ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit TURHAN’a Şıkkıranı-Erikbeli yolununun karayolu ağına alınması talebinde bulunan Trabzon Büyükşehir  Başkan Vekili  Atilla Ataman’nın  girişimleri sonucunda mutlu sona gelindi.Şalpazarı Şıkkıranı-Erikbeli yolu artık Karayolu ağına alındı.

Şalpazarı Şıkkıranı-Erikbeli yolu  Karayolu ağına alınmasıyla birlikte,Ak Parti Trabzon Milletvekili AV.Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Başkan vekili Atilla Ataman,Şalpazarı Belediye Belediye Başkanı Refik Kurukız,Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk birer teşekkür mesajı yayımladılar;

Şalpazarı Şıhkıran Erikbeli yolunun karayolu ağına alınması sonrası Ak Parti Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora bir teşekkür mesajı yayımladı. Cora mesajında;
Şalpazarı-Şıhkıranı-Erikbeli Yolunu karayolu ağına alan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit TURHAN Bey’e, Bakan Yardımcımız Sn. Enver İSKURT Bey’e, Karayolları Genel Müdürümüz Sn. Abdülkadir URALOĞLU Bey’e ve emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanvekilimiz Sn. Atilla ATAMAN Bey’e, ilçe belediye başkanımız Sn. Refik KURUKIZ Bey’e, İlçe Başkanımız Sn. Zeki ÇABUK Bey’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Bir beklentimiz ve heyecanımız daha gerçekleşti. Artık yaylalarımıza daha rahat ve kolay bir ulaşım imkanımız olacak.

Hayırlı uğurlu olsun.

Şalpazarı Şıkkıranı-Erikbeli yolu  Karayolu ağına alınmasıyla birlikte bir Teşekkür mesajı da Trabzon Büyükşehir  Başkan Vekili  Atilla Ataman’dan geldi Ataman mesajında;Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri Bakanımız Soylu ADAM’a, Hemşehrimiz Maliye ve Hazine Bakanımız Berat ALBAYRAK Bey’e, Erikbeli Kadırga yeşil yolu ödeneği uhdesinde bulunan Sayın Bakanımız Mustafa VARANK Bey’e ve Şalpazarında verdiği sözü tutan Sayın Bakanımız M.Cahit TURAN Bey’e, samimi hemşehrimiz Genel Müdürümüz Abdulkadir URALOĞLU Bey’e, Milletvekillerimize, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ ve Ak Parti İlçe Başkanı Zeki ÇABUK’a, her an desteğini esirgemeyen ve vesile olan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat ZORLUOĞLU Bey’e Şalpazarını çıkmaz sokak olmaktan kurtardıkları için sonsuz Şükranlarımla… Şıhkıranı Erikbeli Yolu Karayolu Ağına Alındı .dedi.

Şalpazarı Şıkkıranı-Erikbeli yolu  Karayolu ağına alınmasıyla birlikte bir mesajda Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız yayımladı,Kurukız mesajında;İlçemiz adına büyük başarı, şimdi önemli bir iş yapılmış olduk, Şalpazarı’nın heryere bağlantısı var diyebiliriz. 31 mart mahalli seçimlerinde sayın bakanımızın ilçeye gelişinde yaptığı konuşmada Şıkkıranı-Erikbeli yolununun karayolu ağına alınmasını talep eden Trabzon büyükşehir meclis başkan Vekili sayın Atilla Ataman’a Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Murat Zorluoğluna,takiplerinden dolayı Trabzon milletvekillerimiz sayın Muhammet Balta ,sayın Av. Salih Cora’ya ,Sayın Adnan Günnara, sayın Bahar Ayvazoğluna, Karayolları genelmüdürü sayın Apdulkadir Uraloğluna, İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu’ya Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a ve ilçem adına 200 milyonluk yatırıma imzayı atan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı sayın Mehmet Cahit Turan’a sonsuz teşekkürler.dedi.

Şalpazarı Şıkkıranı-Erikbeli yolu  Karayolu ağına alınmasıyla birlikte bir mesajda Ak Parti Şalpazarı İlçe başkanı zeki Çabuk yayımladı,Çabuk mesajında;

NE SÖZ VERMİŞSEK BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ

Şıhkıranı-Erikbeli Yolunu Karayolları Ağına Alan Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Ulaştırma Altyapı Bakanı Mehmet Cahit TURHAN a İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU ya Karayolları Genel Müdürü Abdül Kadir URALOĞLUna Milletvekillerimize İl Başkanım Haydar REVİ ye Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanı Murat ZORLUOĞLUna Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Atilla ATAMAN a İlçem Adına Çok Teşekkür Ederim;dedi.

 

Ä°lgili resim

refik kurukız ile ilgili görsel sonucu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here