Şehit Uz.Onbaşı Bahattin Baştan’a saygı, AğasarÇepnispor’a destek gecesi İptal…

0

Siirt´in Eruh ilçesinde askeri aracın geçişi sırasında PKK´lı teröristlerin yola tuzakladığı el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu Trabzonlu Jandarma Uzman Onbaşı Bahattin Baştan şehit olması nedeniyle Şalpazarı Atatürk İlköğretim Okulu Bahçesinde 22 Haziran 2018 Cuma Günü gerçekleşecek olan AğasarÇepnispor’a destek gecesi   proğramı iptal edildi.

AğasarÇepnispor Kulüp Başkanı Nurettin Ataman, Siirt´in Eruh ilçesinde askeri aracın geçişi sırasında PKK´lı teröristlerin yola tuzakladığı el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu Şehit  olan  Trabzonlu Jandarma Uzman Onbaşı Bahattin Baştan’a  saygı gereği, Ağasarçepnispor Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulunun aldığı ortak bir kararla, Şalpazarı Atatürk İlköğretim Okulu Bahçesinde 22 Haziran 2018 Cuma Günü gerçekleşecek olan AğasarÇepnispor’a destek gecesi ” proğramının iptal edildiğini açıkladı.

“Siirt´in Eruh ilçesinde ,Afrin’de ve Tüm görevi başında, hainlerle canı pahasına çarpışan, koçyiğitlerimize selam olsun”

Ağasar Çepnispor Kulüp Başkanı Nurettin Ataman ;Konuyla ilgili  yaptığı açıklamada, “Vatanın selameti için, “Siirt´in Eruh ilçesinde ,Afrin’de ve Tüm görevi başında, hainlerle canı pahasına çarpışan, koçyiğitlerimize selam olsun. Şalpazarı Atatürk İlköğretim Okulu Bahçesinde 22 Haziran 2018 Cuma Günü gerçekleşecek olan AğasarÇepnispor’a destek gecesi’ programını, Siirt´in Eruh ilçesinde şehit olan Trabzon’lu Hemşehrimiz Jandarma Uzman Onbaşı Bahattin Baştan’a   saygımız gereği Ağasar Çepnispor Kulüp Yönetimi  ile birlikte ortak karar alarak iptal etmiş bulunuyoruz. . Yigit şehidimiz Uzman Onbaşı Bahattin Baştan’a  Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz… Saygılarımızla” ifadelerine yer verdi.

“Bu Duyarlı Davranış Örnek Alınmalı”

AğasarÇepnispor Kulüp Başkan ve Yönetim Kurulunu   bu duyarlı davranışlarından dolayı kutluyor, örnek alınmasını temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here