Sayvançatak Köyü Birlik Beraberlik ve Kültür Gecesinde Buluşalım

0

Merkezi İstanbul Üsküdar’da bulunan Sayvançatak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 14 Aralık 2019 Cumartesi günü akşam 19.00-24.00 saatler arası Boğaziçi Yaşam Merkezi Üsküdar -İstanbul’da Birlik Beraberlik ve Kültür Gecesi düzenliyor.Sunuculuğu Sayvançatak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yanık’ın yapacağı gecede Mehmet Tak,Sebahattin Yanık,Meryem Akyüz,Hikmet Cüre,Aytekin Kandil,Tolga Genç, sahne alacaklardır.

Dernek Başkanı Erok Yanık yaptığı açıklamada;Derneğimizin 27. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlediğimiz Birlik Beraberlik ve Kültür Gecemize tüm halkımız davetli olup teşriflerinizden onur duyacağımı belirtirim.14 Aralık 2019 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz gecemizde katılan siz davetlilere  ikramlarımız olacaktır.

Dernek Gecemize katılan davetlilerle  birlikte olmaktan ayrı bir mutluluk duyacağız.. Sizlerin bir arada aynı duygularla ve ayni kültür etrafından toplanmak olmak çok güzel bir durum sergilenecektir.. Bu birlik beraberlik ancak azda olsa fedakârlıkla ve özveri ile devam edebilir. Unutulmamalıdır ki Dernek adı altında yapılan tüm uğraşların amaçlarından birisinde sizlerin toplum içinde gelecekte daha güçlü ve söz sahibi bireyler olmanızdır. Yönetilen değil yöneten olmanızdır. Sizlerin içinde olmadığı bir dernek balsiz bal kovanına benzer;dedi,

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here