Sayvançatak Dernek Başkanı Erol Yanık Güven Tazeledi

0
İstanbul’da bulunan Trabzon’nun Şalpazarı ilçesi  Sayvançatak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  12. olağan genel kurulunda mevcut başkan Erol Yanık güven tazeledi.

İstanbul Üsküdar Sayvançatak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek salonunda gerçekleşen genel kurulana dernek başkanı Erol Yanık yönetim kurulu ve Sayvançatak Köyü Yardımlaşma ve dayanışma derneği üyeleri katıldı.

İstanbul Üsküdar Sayvançatak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek salonunda gerçekleşen  olağan genel kurulda derneğin gelir ve giderleri oy birliği ile ibra edildi. Dernek Başkanı Erol Yanık’ın konuşmasının ardından yapılan açık oylamada, üyelerin desteği ile mevcut Başkan Erol Yanık  3 yıllığına tekrar Derneğin Başkanı oldu.

Kongrenin sonunda bir teşekkür konuşması yapan Başkan Yanık, “Yaklaşık 12 yıldır başkanlık görevini yaptığım Sayvançatak  Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin siz değerli üyeleri dernek başkalığı için  bizlere 3 yıl daha görev verdiniz. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Temsil ettiğimiz kimliğe layık olabilmek için şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. Derneğimiz sadece Sayvançatak’lı hemşerimize değil; tüm İstanbul ve Trabzon’den , Karadeniz’e kadar herkese kapımız da yüreğimiz de açıktır” diye konuştu.

Erol Yanık Başkanlığında oluşan Derneğin yeni yönetiminde Ahmet Yaşar,Mehmet Özdin,Mehmet Karadere,Halil Yanık,Murat Tarhan,Cemil Aydın,Emre Tarhan ve  Adem Uçarosma,yer aldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here