Şalpazarıspor’a Destek yağdı

0

Şalpazarıspor, 2019-2020 Sezonu öncesi Şalpazarı Çinkaya Düğün Salonunda düzenlediği“Sezon Açılışı” Şöleninde moral kazandı. Geceye katılan davetliler, Şalpazarıspor forması alarak Kulübe destek verdiler.

Şalpazarıspor Kulübü Başkanı Cevat Özdemir, kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman her zamn Şalpazarısporumuzun yanında olmamız gerekir,Bize düşen görev ne olurya yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da konuşmasında, “Yönetimde baktım çok değerli işadamları gördüm. Şalpazarıspor’un sırtı artık yere gelmez” dedi.Şalpazarı Belediyesi olarak bizlerde her zaman Şalpazarısporunumuzun yanında olacaz ve yeni Belediye binasına taşındığımızda eski belediye binamızın bir katını Şalpazarıspora tahsil edecez;dedi.

Geceye Trabzon büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Atilla Ataman,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Büyükşehir Belediyesi Şirketler yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Türkmen,Ortahisar Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Yüksel Gülay,Başkan yardımcısı Faruk Beldüz,İlçe Jandarma Komutanı Serdar Ceylan,Trabzon ASKB Cahit Erdem,Meclis üyeleri Mustafa Özendi,Metin Günay, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin,İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz, Şalpazarı Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Koç,  Eğitim Derneği Başkanı Hasan Keskin,Samsun Şalpazarlılar dernek Başkanı Nurettin Balta, ile bir çok daire amiri, STK temsilcisinin de katıldığı gecede, yöresel sanatçılar sahne aldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here