Şalpazarı’nda Neler Oluyor?

0

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı, uzun zamandır MHP’li Şalpazarı Belediye Başkanına savaş açmış vaziyette. Bununla ilgili haber ve ayrıntıyı daha önceleri de yazmıştık.

Cumhur İttifakı mensubu MHP’nin Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a karşı öyle bir tavır sergileniyor ki Başkan artık bu yükü taşıyamıyor. Büyükşehir meclisinde gündeme getiriyor. Hatta Ankara’ya götürmekten bahsediyor. Refik Başkan, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanının kendisine karşı yıkıcı eylemlerini MHP Genel Merkezine taşıdığında MHP Genel Merkezi muhtemelen AK Parti Genel Merkezine iletecek.

Evet bu haberi gündeme taşımamızda konu neydi?

Alınan bilgilere göre geçtiğimiz pazartesi günü Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız İlçeye bağlı bir mahalle yolunun bozuk olmasıyla birlikte ,bu yolun düzeltilmesi ve sorunun ortadan kalkması için Şalpazarı ilçe merkezinde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne ait şantiyeden çakıl alarak yol sorununa neşter vurmak istemiş.Çakıl oçağından çakıl alındığını gören Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı şantiye şefini arayarak çakıl verilmemesi talimatını verildiği iddia edilirken konuyu duyan Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız olayı Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis gündemine taşıdı.Bundan sonraki süreçte neler olacak takipte kalacağız….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here