Şalpazarı’na gelen 1680 Seçmeni Başkan, Kurukız karşıladı

1

31 Mahalli İdareler seçimine bir gün kala Yurdun çeşitli illerinden Şalpazarı ilçesine 1680 seçmen geldi.

31 Mahalli İdareler seçimleri bir gün kala Şalpazarı’lı olup yurdun çeşitli illerinden Şalpazarı ilçesi farklı mahallelerinde oy kullanmak için 1680 seçmen Şalpazarı ilçesine ayak bastı.Yurdun farklı illerinden gelip Şalpazarı ilçesinde oy kullanacak seçmenleri Şalpazarı Cumhur İttifak Adayı ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız karşıladı.

Şalpazarı Cumhur İttifak Adayı ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız  yurdun çeşitli yerlerinden Şalpazarı ilçesine oy kullanmak için gelen tüm hemşehrilere teşekkür ederek,Yurdumuzun çeşitli yerlerinden gelen 1680 seçmen Şalpazarı’na bahar getirdi. Gönüllere girmek bu olsa gerek Bu güzel insanlara layık olmak benim boynumun borcu Bundan böyle Şalpazarı ilçesinde hizmet etme borcumuz dahada arttı.Gerek Şalpazarı ilçemizde yaşayan gerek yurdumuzun çeşitli yerlerinde yaşayan  Şalpazarı’lı Hemşehrilerimize bundan böyle hizmet etmek için daha da çalışacaz;dedi.

 

 

1 YORUM

  1. Hilmi Türkmen, belediye başkanlığı adına öncü ve sürdürülebilir projeleri, çalışkanlığı ve ekibiyle yıllar içerisinde vatandaşın saygısını ve sevgisini kazanmıştır. Cumhurbaşkanımız’ın Kısıklı Mahallesi’ndeki konutunun da bulunduğu Üsküdar Belediyesinin sadece belediye başkanı olmayıp, Recep Tayyip Erdoğan’ın göz bebeğidir. Ayrıca yoğun çalışmasının dışında hemşehrisinin, içinde doğduğu Şalpazarı’nın ihtiyaçlarını da gözeten, özverili, vefalı ve örnek bir liderdir. Biz Şalpazarlılar için kıvanç kaynağıdır. Refik Bey tecrübesiz bir aday değil. Üsküdar’dan 3 otobüs seçmen, Şalpazarı’na getimek ne demek? Kimin oyunu kimden çalıyorsun? Daha önemlisi İTTİFAK içerisinde İHANET yapılır mı? Bu davranışların kimler tarafından hangi tepkilerle karşılanacağını bilemeyecek kadar bürokratik zihniyete ve temsil kabiliyetine sahip değil midir? Yoksa gerçekten tecrübesiz mi veya “Ahde Vefa” ne demek bilmiyor mu? İttifak içerisindeki denge mekanizmalarından haberi yok herhalde…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here