Şalpazarı’lı Hayırsever Hemşehrimiz Hafızlık Eğitimi Alan Öğrencilere Trabzonspor Forması Hediye Etti

0

Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Hayırsever Trabzon İl Nüfus Müdürlüğünde çalışan Ali Yazıcı , Şalpazarı Sütpınar  Kuran Kursunda eğitim gören öğrencilere 50 adet Trabzonspor forması  hediye etti.

Şalpazarı ilçesinde eğitim başta olmak üzere çok sayıda hayır hizmetlerinde bulunan Hayırsever hemşehrimiz, Trabzon İl Nüfus memuru Ali Yazıcı kendisi tarafından Şalpazarı İlçe Müftülüğüne bağlı Şalpazarı Sütpınar Kuran Kursunda eğitim gören bütün öğrencilere Kur’an-ı Kerim öğrenmelerini teşvik etmek amacıyla 50 adet Trabzonspor forması etti.

Hayırsever Hemşehrimiz Ali Yazıcı, Hz. Muhammed (S.A.V)’in, ‘Kur’an-ı güzel okuyan ve amel eden kişi şerefli ve saygılı olan katip meleklerle beraberdir.’, ‘Kur’an okuyunuz. Çünkü Kur’an, kıyamet gününde kendisini okuyanlara şefaatçi olarak gelecektir.’ hadislerini hatırlatarak, “Burada eğitim gören hafızlarımız inşallah Allah’ın kelamını öğrenip, daha sonra da başkalarına öğreterek yayacaklardır. Bizler de bu öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak, onların eğitimlerini devam etmeleri için elimizden gelen desteği veriyoruz. Öğrencilerimize Allah kelamını öğreten hocalarımıza ve burada eğitim alan öğrencilerimize, çalışanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here