Şalpazarı’lı genç İş İnsanı Ali Bayram adayım dedi

Şalpazarı’lı genç İş İnsanı Ali Bayram,Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Şalpazarı’lı genç İş İnsanı Ali Bayram aday olduğunu ve Esnaf arkadaşlarımızın yoğun isteği üzerine Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına  talip olduğunu belirten Ali Bayram, Tüm esnaf ve sanatkarlarımızın desteğini bekliyorum dedi.

Önümüzde ki günlerde Adaylık çalışmalarına hız vereceğini belirten Bayram, Esnaflarımızı ziyaret ederek desteklerini isteyeceğiz.

Ben Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlık koltuğuna değil esnaf ve sanatkarımızın hizmetinde olmaya,onların sesi soluğu olmak için adayım dedi.

 

Şalpazarı’nda ve ülkemizin çeşitli şehirlerinde günümüzde ve dört kuşaktır esnaflık yapan bir ailenin bireyi olduğunu belirten Ali Bayram, doğup büyüdüğü Şalpazarı’nda resmi olarak 16 yıldır yine, ata , dede mesleği olan fırıncılık mesleğini yapmaktayım. Ali Bayram bu yıl yapılacak olan Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi seçimlerin de aday olduğunu duyurdu.

Yenilik ve adil yönetim vurgusu yapan Ali BAYRAM sözlerine şöyle devam etti;

Sözlerime Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize ilham veren bir sözüyle başlamak istiyorum. “Medeniyet Yolunda Başarı, Yenileşmeye Bağlıdır.” Değerli Şalpazarı’lı esnaf ve sanatkâr arkadaşlarım bu yıl yapılacak olan Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi seçimli genel kurul da kuracağımız yeni ve dinamik bir kadro ile adaylığımı açıklıyorum. Siz kıymetli ortaklarımızın teveccühü ne talibim. Amacımız kargaşa çıkarmak veya baş kaldırmak değil “daha iyisini” yapmaktır. Yeni neslin bu tür görevleri hakkıyla ve layıkıyla yapabileceğini göstermektir. Hedefimiz Devlet ile Esnaf ve Sanatkârın arasına kurulan bu sağlam köprüden herkesin geçmesini sağlamak ve her daim devlet desteğini esnaf ve sanatkarlarımıza hissettirmek dir.

Vizyonumuz : Yenilikçi , çalışkan ,adil ve dürüst bir yönetimle esnaf ve sanatkârımıza hizmet vermek. Kooperatifimizi il ve ilçe düzeyinde temsil etmektedir.

Misyonumuz : Değişime ve dönüşüme uyum sağlayabilen güçlü bir esnaf ve sanatkâr kesimi yaratmak, esnaf ve sanatkarlârın ekonomiye sağladıkları katkıyı artırmak ve rekabet gücünü artırmak için , sürekli kayıtsız şartsız esnaf ve sanatkârın yanında yer almak arkasında durmaktır.

Şimdilik bu duygu ve düşüncelerle tüm esnaf ve sanatkâr arkadaşlarımı selamlıyor saygılar sunuyorum. Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi adayı Ali Bayram,Lise mezunu olan olup Sosyal alanlar da aktif rol alan ve çeşitli STK lar ve derneklerde aktif görevler almıştır. Ali Bayram,Evli ve dört çocuk babasıdır. .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here