Şalpazarı’lı Bayram Demir Lüleburgazspor’da

0

Bu sezon şehrimizi Bölgesel Amatör Lig’te(BAL) temsil edecek olan Lüleburgazspor, Lüleburgaz Kentspor forması giyen Şalpazarı’lı Bayram Demir’le anlaştı.

Geçtiğimiz günlerde kongreye giden ve başkanlık görevini Lüleburgaz Ticaret Borsası Başkanı Kenan Var’ın üstendiği Lüleburgazspor, Bölgesel Amatör Lig’te(BAL) üst sıralara oynayacak güçlü bir kadro kurmak için çalışmalar yapıyor. Lüleburgazspor, bu çalışmalar kapsamında yıllardır Lüleburgaz Kentspor forması giyen Bayram Demir’le anlaştı.

Bayram Demir’le yollarını ayıran Kentspor’dan yapılan açıklamada” Yıllardır formamızı başarıyla giyen Bayram Demir kardeşimizi şehrimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Lüleburgazspor’a uğurladık. Kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, gollerine Lüleburgazspor formasıyla da devam etmesini temenni ederiz. Allah yolunu, bahtını açık eylesin. Bayram Demir’e sonsuz başarılar dileriz” denildi. Şalpazarı Sisdağı Gündem ailesi olarak Şalpazarı ilçesi Turalıuşağı Mahallesi nüfuna kayıtlı Recep Demir’in oğlu Bayram Demir’e sonsuz başarılar dileriz”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here