Şalpazarı Muhtarlar Derneği İftar Yemeği Düzenledi

0

Şalpazarı Muhtarlar Derneğinin iftar yemeği büyük ilgi görürken, siyaset, iş dünyası ve vatandaşları bir araya getirdi.

Şalpazarı Acısu Tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikçi ,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Belediye Başkan yardımcısı Faruk Beldüz, Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk,CHP Şalpazarı İlçe başkanı Erdoğan Kıran,Şalpazarı Esnaflar Odası Başkanı Barış Ayaz,Şalpazarı Orman İşletme Şefi Emrah Karaalan çeşitli  oda ve dernek başkanları, Muhtarlar ile davetliler katıldı.

Muhtarlar Derneği Başkanı  Mustafa KEL, katılımcılara teşekkür ederek “Güzel ve mübarek bir aydayız. Allah hepimizin oruçlarını ve dualarını kabul etsin. Sizlerle böyle güzel bir günde, bir iftar yemeğinde bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Katıldığınız için teşekkür ediyorum. Allah oruçlarınızı ve ibadetlerinizi kabul etsin” dedi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, birlik ve beraberliğin kutsal ay olan Ramazan ayı içerisinde çok güçlendiğini söyleyerek, belediye olarak eşit hizmet anlayışı ile her mahalleye ulaşmaya çalıştıklarını söyledi.

Şalpazarı Kaymakamı  Murat Beşikçi ise iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ederek, vatandaş ile devlet arasında köprü olan muhtarların daima yanlarında olduklarının altını çizdi.

Daha sonra toplu olarak iftar yapıldı. Dualar edilerek Ramazan ayının öneminden bahsedildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here