Şalpazarı İlçesine Belediye Otobüsü Müjdesi

0

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Mart 2020  Meclisinin ilk oturumu Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Murat Zorluoğlu’ndan Şalpazarı ve Tonya’ya otobüs müjdesi verildi.

Belediye Meclisi toplantısı öncesi gündem dışı konuşan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu seçim öncesi söz vermiş olduğum Şalpazarı ve Tonya İçin Belediye Otobüsü sözümüzü yeni gelen otobüslerimizden vereceğiz dedi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız bunun üzerine söz alarak Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat  Zorluoğlu’na teşekkür etti.Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Ataman’da söz alarak Tonya ve Şalpazarı ilçelerine verilecek otobüslerin boylarının aynı ölçülerde olmasını talep ederek Başkan Murat Zorluoğlu’na teşekkür etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, daha önceden Şalpazarı ve Tonya ilçelerine yapmış olduğu ziyaretlerde  ilçelerin otobüs sıkıntısına değinmişti. Tonya ve Şalpazarı dışında Trabzon’un her ilçesine otobüs seferleri olduğunu anımsatan Başkan Zorluoğlu, “Biz, Tonya ve Şalpazarı’na da otobüs seferlerini seçim çalışmalarında başlatacağımıza söz vermiştik.  20 yeni otobüs siparişi verdik. Yılbaşında inşallah teslim almış olacağız. Otobüslerimizin parası da ödendi. Şu anda üretimleri yapılıyor. İnşallah otobüslerimizi teslim aldığımızda Tonya ve Şalpazarı ilçelerimizin bu taleplerini de karşılamış olacağız” diye konuştumuştu. Başkan Zorluoğlu ayrıca ilçelere durak yapacaklarının da sözünü vermişti.Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu bugün yapılan meclis toplantısında iki ilçeye otobüs seferlerinin başlayacağının müjdesini verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here