Şalpazarı Hükümet Konağı İnşaatı Yeniden Başladı

0

Şalpazarı’na  modern bir görünüme sahip olarak yapılacak olan yeni Hükümet binasında çalışmalar yeniden başladı. Şalpazarı Yeni Hükümet Konağı çalışmalarının yeniden başlaması için bir dizi çalışmalarda bulunuldu. Bu çalışmaların başlaması için Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Atila Ataman’ın özveri girişimleri sayesinde çalışmalar yeniden başladı.

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Hatırlanacağı gibi 20 Eylül  2018  Yeni Hükümet Konağı inşaatının zemin çalışmalarına başlanmıştı.İnşaatın 1 yıl içerisinde bitirilip teslim edilmesi planlanıyordu ancak bazı sıkıntıların yaşanmasın ardından bu sıkıntıların İlçe yönetimi tarafından aşılmasıyla çalışmalar tekrar başladı. Şalpazarı’na yapılacak olan yeni Hükümet binasının İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şalpazarı Hükümet Konağı’nın modern bir mimariyle inşa edileceğini söylemişti. 3  bin 836 metrekarelik alana 5 katlı olarak inşa edilecek olan Şalpazarı Hükümet Konağı’nın dış cephesi farklı renklerde taşlarla kaplı olacak ve Selçuklu mimarisini yansıtacak. İki farklı girişi bulunacak binada, “Trafik Denetleme Amirliği, Emniyet Servisleri, Mal Müdürlüğü, Tüketici Hakları birimi ve Kaymakamlık” yer alacak.

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Konuyla ilgili Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk;Hükümet Konağı İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor.İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU’ya İlçem Adına Çok Teşekkür Ederim;dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here