Şalpazarı Halkı Başkan Kurukız’ı Seviyor

0

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, hafta sonunda düğün ,nişan ve yapılan hizmetleri yerinde incelemek için gittiği mahalle gezilerinde halk tarafından büyük bir sevgiyle karşılanıyor. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Şalpazarı halkına sorduk.Şalpazarı halkına sorduğumuz Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız çalışmalarından dolayı nasıl buluyorsunuz sorusuna halkın Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız’ı bir başkan gibi değil bir abi bir kardeş gibi sevdiğini gördük.Ayrıca Şalpazarı halkının Başkan Kurukız’ın en sevdiğimiz davranışlarından birisi gerek ilçe merkezinde gerek çeşitli hastanelerde hasta ve yaşlıları ziyaret ettiğini ve bundan memnuniyetini dile getirdiler.

Şalpazarı vatandaşların 7/24 kapısını çalabildiği sıkıntılarını paylaşabildiği Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, hemşehrileriyle bir arada olmayı sürdürüyor. Şalpazarı ilçesinin hafta günü olan Çarşamba gününde halk günü olarak belirleyen Başkan Kurukız, o gün sadece vatandaşları dinliyor dertlerini sıkıntılarını çözmek için ekibiyle birlikte çözüm buluyor.

Sosyal belediyecilik anlayışı ve güler yüzlü hizmetten memnun olduklarını her fırsatta dilen getiren halk ise bu durumdan oldukça mutlu. Şalpazarı’nın güler yüzlü genç Belediye Başkanı Refik Kurukız, enerjik yapısıyla vatandaşlara adeta güç verdiğini şahit olarak Şalpazarı Belediye Başkanı konuyla ilgili görüşlerini aldık,Kurukız yaptığı açıklamada; Hafta sonu düğün ve sünnet cemiyetlerinde hafta içi inceleme çalışmalarında hemşehrileri için gece gündüz çalışan Başkan Kurukız, hizmet aşkımızı hiçbir güç engelleyemez, Allah sağlık sıhhat verdiği sürece halkımız için çalışıyoruz çalışmaya devam edeceğiz. . Bilindiği gibi İlçemizin hafta günü Çarşamba günü gelen misafirlerimizi ekibimle karşılıyor sıkıntılarını büyük bir titizlikle dinliyor.

Yapılacak çalışmaları vakit kaybetmeden başlatıyoruz , dertleri çözüme ulaştıran Şalpazarı Belediye Başkanı, Şalpazarlılar tarafından sevilmekten ve onlarla iç içe olmaktan onur duyduğunu belirtti.Her zaman yaptığımız ve sonuna kadar vazgeçilmez ilkelerimizden birisi olan çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve görüşülmedik tek bir kişi bile kalmayacak,dedi.

 

 

Kurukız,5 ay içerinde hava şartları doğrultusunda bütün mahalle yollarımızı bakım onarım, kanal açma ve çakıl serme işlemlerini gerçekleştirdik,yarım kalan yolların eksiklikleri biran önce giderilecek,Projesini hazırladığımız ve temelini attığımız Belediye binası çalışmaları büyük bir hızla devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here