Şalpazarı Gençlik Merkezi İnşaatı Devam Ediyor

0

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Trabzon Şalpazarı ilçesine yapımı tüm hızıyla devam eden Şalpazarı Gençlik Merkezi inşaatını yerinde inceledi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın seçim vaatleri arasında bulunan ve Şalpazarı Belediyesi yeni hizmet binasında yer tahsil etmesi üzerine kısa zamanda inşaatına başlanan Şalpazarı Gençlik Merkezi inşaatı bugün Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk tarafından ziyaret edildi.

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk’e, Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal,Şalpazarı Belediye Başkan vekili Erdal Kumaş,Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, eşlik etti. Yetkililerden bilgi alan ve incelemeden sonra açıklamada bulunan Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk“ Gençlik Merkezi inşaatını yerinde incelemek, istişarelerde bulunmak amacıyla öncelikle Şalpazarı Belediyesini ziyaret etti.İl Müdürü Öztürk;daha sonra Şalpazarı Gençlik Merkezi inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Konuyla ilgili Haber sitemize açıklamalarda bulunan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız; Şalpazarı ilçesinde  son yıllarda gençlik alanında ciddi yatırımlar yaptığını kaydederek Şalpazarı’nın gençlerinin uluslararası çalışmalarda daha çok yer alabilmesinin önünü açacak sistemleri kurmak için gayret ediyoruz.Bilindiği gibi Şalpazarı ilçemize hayata geçireceğimiz Gençlik Merkezi projesi seçim vaatleri arasında yer alıyordu.Yeni Belediye Hizmet binamızda inşaatı devam eden Gençlik Merkezi projemizi Gençlik ve Spor Bakanlığımızla yapıyoruz. Gençlik Merkezimizin açılmasında bizlere destek veren Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Trabzon İl Spor Müdürümüz Birdal Öztürk’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Kurukız;Uluslararası çalışmalara ev sahipliği yapacak olan Gençlik Merkezi; genç liderliği, girişimcilik, katılımcılık, gönüllülük temalarında faaliyet gösterecek. Amaçları doğrultusunda çalışmalara imkan veren donanıma sahip, kolay ulaşılabilir, güvenli ve sağlıklı bir mekan olarak hizmete sunulacak olan Gençlik merkezi engelli bireylerin ihtiyaçları da göz önüne alınarak inşa edildi,dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Şalpazarı Gençlik Merkezi inşaatı ziyaret eden Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk’e eşlik eden Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk,Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Birdal ÖZTÜRK ve Şalpazarı Kaymakamımız Uğur ÜNSAL İle Birlikte İlçemizde Yapımı Devam Eden Gençlik Merkezi İnşaatında İncelemelerde Bulunup ,Şalpazarı İlçe Stadyumu ,Yapmayı Planladığımız Semt Sahaları İle İlgili İstişarede Bulunduk.Şalpazarı Belediyesine Vekalet Eden Başkan Vekili Erdal KUMAŞ’ı Makamında Ziyaret Ettik,dedi.

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'ŞALPAZARI GENÇLİK MERKEZİ I T.C. ŞALPAZARI BELEDİYESİ SANAT AT MERKEZN'

Görüntünün olası içeriği: iç mekan, şunu diyen bir yazı 'Hosgeldiniz ี'

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here