Şalpazarı Belediyesi ”Her Mahallede İftar Programı” Dereköy Mahallesinde Devam Etti

0

Şalpazarı Belediyesi her mahallede iftar programı Kuzuluk , Sinlice Gökçeköy, Tepeağzı , Düzköy Pelitçik, Dorukkiriş Simenli, Sayvançatak, Kabasakal, Kasımağzı, Güdün, Doğancı, Üzümözü, Akçiriş, Geyikli, Sütpınar, Karakaya, Sugören, Çarlaklı, Turalıuşağı, Çamkiriş Mahallesinin ardından  bu akşam Dereköy  Mahallesinde Devam etti.

Şalpazarı Belediyesi İftar Programına Dereköy Devam Etti. Dereköy Mahallesi sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen Şalpazarı Belediyesi İftar programına Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,belediye Başkan vekili Mustafa Özendi,,Belediye Başkan Yardımcı Faruk Beldüz, Hasan Karabayır,,MHP Şalpazarı ilçe Başkanı Ömer Özdin,  ve mahalle sakinleri katıldı.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız iftar sonrası yaptığı konuşmada;Şalpazarı Belediyesin düzenlediği bu iftar programında Şalpazarı Belediyesinin bütçesinden tek kuruş çıkmadığının Şalpazarı Belediyemizin Her Mahallede iftar Programına destek veren  Üsküdar Belediye Başkanı Av Hilmi Türkmen, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Rıfkı Bektaş ‘a ve iş adamlarımıza teşekkür ederim dedi.. İftar programından sonra Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız  Cumhur ittifakı için mahalle halkından destek istediler.Şalpazarı Belediyesi  ”Her Mahallede İftar Programı” Bugün  Gölkiriş Mahallesinde Devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here