Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız’dan Kurban Bayramı mesajı

0

Başkan Kurukız, mesajında, insanları birbirine yakınlaştıran, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Mübarek Kurban Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın büyük mutluluğunu ve heyecanını yaşadığını ifade etti.

Bayramların, sevginin, vefanın, merhametin doruk noktasına ulaştığı, birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı özel günler olduğunu aktaran Kurukız, şunları kaydetti:

“Ülke olarak, sınırlarımızın içinde ve dışında huzurumuza kast eden terörle ve teröristlerle, ülkemize karşı başlatılan ekonomik savaşla mücadeleyi, kararlılıkla sürdürdüğümüz bu zorlu süreçte idrak ettiğimiz Kurban Bayramı vesilesi ile vurgulamak istiyorum ki; birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik girişimler, ülkemiz üzerinde oynanmaya çalışılan oyunlar, beyhude bir çabadan öteye geçemeyecektir. Milli ve dini duyguları, inançları, örf ve adetleriyle ülkemiz, daima birlik içinde, iri ve diri olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Şalpazarı’lı hemşehrilerimin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi ise şükranla anıyorum. Ailelerimiz ve sevdiklerimizle beraber mutlu bir bayram geçirmeyi temenni ediyor, selam ve saygılar sunuyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here