Şalpazarı AK Parti’de istifa depremi

1

Şalpazarı Belediyesi geçmiş dönem Ak Parti Meclis üyesi  Yaşar KARAGÖZ, AK parti Şalpazarı üyeliğinden istifa etti.
Ak Parti Geçmiş dönem Şalpazarı Belediyesi  meclisi üyeliği görevini 2 yıldır yürüten Yaşar Karagöz, bugün akşam saatlerinde Ak Parti  üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

Yaşar Karagöz, “Gördüğüm lüzum üzerine Ak Parti’den istifa ettim. Siyasi etik gereği Ak Parti Şalpazarı üyeliğinden de istifa ettim.
Yaşar Karagöz başka bir partiye kayıt  olup olmayacağıyla ilgili ise şu anda böyle bir durumun söz konusu olmadığını kaydetti.Yaşar Karagöz konuyla ilgili;Geçtiğimiz Pazar günü AK Parti 6.Şalpazarı ilçe kongresi gerçekleşti. Ak Parti kuruluşundan bu yana bu davaya gönül bir vatandaş olarak İlçe Kongresinde katılmak için gittiğimde Ak Parti Şalpazarı ilçe teşkilatında delege olmadığım ve delegeliğimin  silinmiş olduğunu öğrendim.Bunun üzerine parti yetkililerine bu konuyu sordum.Ak Parti Şalpazarı yetkililerinden bana sistem kabul görmediği için üyelikten düşürüldüğüm söylendi.Ak Parti kuruluşundan bu yana partimin Mahalle temsilciliği,Belediye Meclis üyeliği ve seçim çalışmalarında bulundum.Neden niçin olduğunu bilmiyorum,sistem kabul görmediği için Ak Parti Şalpazarı üyeliğimden düşürüldüğünü öğrendim.Bunun üzerine Siyasi etik gereği Ak Parti  üyeliğinden  istifa ettim;dedi.Karagöz; ayrıca benim gibi bir çok Şalpazarı Ak Parti  üyelerinin de kayıtlarının silindiği kaydetti.

1 YORUM

  1. Güzel politik bir cevap vermişler arkadaşıma Ak parti ilçe teşkilatı ve Ak partinin ilçede ne hale geldiğinin göstergesi Kendilerine rakip gördükleri kişileri çeşitli hilelerle saf dışı ediyorlar Allah herkese amelince versin Allah büyük inşaallah Bu durumlar Ak partinin sonu olmaz emeklerimize acırım yoksa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here