ŞALFED’ Üsküdar Kaymakamını Makamında Ziyaret Etti

0

Şalpazarı Dernekler Fedarasyonu (ŞALFED) geçtiğimiz hafta göreve başlayan Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’i makamında ziyaret etti. Ziyarete ŞALFED Başkanı Semih Durmuş ile ŞALFED Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demirtürk yeni görevinde başarılar dileyen Şalpazarı Dernekler Fedarasyon Başkanı Semih Durmuş  derneklerinin faaliyetleri hakkında bilgiler aktararak şunları söyledi:

Durmuş, ‘Federasyon olarak amacımız Trabzon Şalpazarı İlçemizi en iyi şekilde temsil etmenin yanı sıra gurbetteki hemşerilerimizin sorunları ile yakından ilgilenmek. İstanbul’da faaliyet gösteren  derneklerimizle  ile oluşturduğumuz federasyonumuzun yeni vizyonu hakkında Sayın Kaymakamımızı da bilgilendirdik. Ayrıca İstanbul Yenikapıda 26-29 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Trabzon Günlerine davet ettik. Öte yandan Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’i ziyarete katılan Geyikli Dernek Başkanı Ali Evren 11 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan Geyikli Derneği Birlik Beraberlik Gecesine davet ederek davetiye verdi.

Kaymakam Demiryürek ise  Şalpazarı Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyelerinin kendilerini ziyaretinden son derece memnuniyet duyduğunu belirterek ‘il dışında yaşayan Şalpazarı’lı  vatandaşların bir dernek veya federasyon çatısı altında bir araya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olmaları çok güzel bir olay. Federasyon Yönetimine de çalışmalarında başarılar diliyorum.’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here