Neşe SÜZERGÖZ KARAGÖZ Ak Parti Orhangazi Belediye Başkan Aday Adayı oldu

0

Yerel seçimler yaklaştıkça tüm siyasi partilerde olduğu gibi Ak Parti adayları da görücüye çıkmaya başladı. AK Parti Bursa Orhangazi ilçe Teşkilatında Kadın Kolları Yönetim Kurulunda görev alan  Şalpazarı İlçesi Geyikli Mahallesi sakinlerinden Neşe SÜZERGÖZ KARAGÖZ Bursa Orhangazi Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatında bulundu.

Şalpazarı İlçesi Geyikli Mahallesi hemşerimiz olan, Uzun yıllar Bursa Orhangazi bölgesinde ikamet eden ve  Orhangazi Ak Parti İlçe Teşkilatında üyeliği görevlerinde de bulunmuştu. İlçe Teşkilatında  sevilen bir isim olan Neşe SÜZERGÖZ KARAGÖZ aday adaylık başvurusunda bir çok sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleri hazır bulundular

“Orhangazi Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Neşe SÜZERGÖZ KARAGÖZ açıklamalarına  şöyle devam Etti; Orhangazi’de yaşayan değerli yurttaşlar 25 yıllık meslek hayatımda toplumsal farkındalığa önem veren yaşamımda bunu ilke edinen ve her daim farklı pencerelerden süreci gözlemleyebilen biri olarak bugün itibariyle Orhangazi Ak Parti aday adayı olarak bir yola çıkmış bulunmaktayım. Bu süreçte tüm yeni fikirlere açık , gündeme ve güncel fikirlere göre öz eleştiri yapabilen bir çalışma arkadaşı olmak için bu yolda benim gibi düşünen herkese başarılar diliyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here