Muharrem İnce’den flaş karar! İstifa etti..

Geçen hafta ‘Kısa bir süre içerisinde istifa edeceğim’ açıklamasını yapan CHP’li Muharrem İnce, basın toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

Muharrem İnce açıklamasında şunları söyledi; İnşallah yakında genel merkezimizde siz basın mensuplarını da ağırlayacağım Özgüveni olmayan, iddiası olmayan, kendi gücüne ve potansiyeline güvenmeyen tek ana muhalefet partisi CHP. Cefasını çekenler başka, sefasını sürenler başka kişiler. 42 yılın sonunda kafamda siyah kalmayan saç durumundayım. Bu 42 yıl sürecinde her alanda görev yaptım.  Yol ayrımındayım. Atatürk’ün emaneti kalmamıştır. Yönetimle yolumu ayırıyorum. CHP artık bir tabeladan ibaret

‘İSTİFA EDECEĞİZ’ DEMİŞTİ

Muharrem İnce, Ankara’daki ofisinin önünde açıklamalarda bulunuyor. İnce geçen hafta ‘Kısa bir süre içerisinde istifa edeceğim’ açıklamasını yapmıştı. Muharrem İnce’ye yakın kaynaklar duyurusu yapılan basın toplantısında “istifa” kararının açıklanmasının planlandığını aktardı. Yeni parti kuruluşu ise daha sonra gerçekleşecek.

3 CHP’Lİ VEKİL DE İSTİFA ETMİŞTİ

CHP’den Mehmet Ali Çelebi Hüseyin Avni Aksoy ve Özcan Özel’in istifasının ardından açıklama yapan İnce bu milletvekilleriyle bağlantıda olduğunu ve kendisinin de istifa edeceğini açıklamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here