Muhammet Muhcu Belediye meclis üyeliğine adayim dedi

0

Şalpazarı ilçesi muhasebe işlemediği yapan Muhammet Muhcu 31 Mart mahalli idareler secimlerinde belediye meclis üyeliğine adayim dedi.Muhcu açıklamalarında;

Adalet be kalkınma parti teşkilatımızın çeşitli kademelerinde görev aldım. Ak parti teşkilatlarına gönül veren arkadaşlarıma ve diğer siyasi parti teşkilatlarındaki arkadaşlarıma ve tüm ilçe halkımıza selamlarımı ve muhabbetlerimi sunuyorum.
Siyasi partilerde görev aldığım süre içeresinde şunu çok iyi gördüm. Bir makam mevkiye gelebilmek için ya birilerin Adamı yada halk deyimi ile yalaka olman gerekmektedir. Benim bunların içinde hiç birisi ile alakam yoktur. Bu güne kadar kimsenin adamı olmadığım gibi asla ve asla kimseye yalakalık yapmadım yapmayacağımda. Bu güne kadar yanlışın yanında olmadım olmayacağımda.
Diyeceksiniz ki Ak partililiğiniz nerede kaldı, Benim Ak partililiğim özümdedir. Ben partim için doğru ne ise onu yapmaya hep özen göstermeye devam ederken , ilçemde yapılan haksızlıkları söylememek ve haksızlıkların yanında olmak asla benim karakterimde yoktur.
Siyasette Kuman’da edemeyecekleri kişileri hiç kimse bir listeye sokmaz. Bunu 2014 seçimlerinde bizzat yaşadım ve gördüm. Bu nedenle halkımızın ne istediğini bildiğim ve hep halkımızın yanında olacağım için, yememek ve yedirmeye müsaade etmemek için, belediye başkanlığını kim kazanırsa kazansın halkın menfaatlerine olmayan kararları açık sözlülükle karşısında durarak halkla iç içe belediye Meclis üyeliğimi icra edeceğimden hiç şüphem yoktur. Her konuşmasında Baş komutan Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın halka rağmen siyaset yapılmaz ilkesini güderek halka rağmen siyaset yapmamak için Bağımsız Şalpazarı Belediye Meclis Üyeliğine Adayım.dedi.
Saygılar sunarım. Muhammet MUHCU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here