MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı Şalpazarı İlçesine Geliyor

0

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı 31 Mahalli idareler seçimleri öncesi Şalpazarı İlçesini ziyaret edecek.

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP  Trabzon il Başkanı Bekir Sıtkı Tarım  31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler seçimleri öncesi Şalpazarı ilçesini  ziyaret edecekler.

22 Şubat 2019 Cuma günü Şalpazarı İlçe Ziyareti programı Şalpazarı Belediyesi önünde saat:14.00 Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis üyeleri,Mahalle Muhtarları vatandaşlar tarafından karşılanacak. MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı’nın  Şalpazarı Belediyesi,MHP Şalpazarı İlçe Teşkilatını,Ak Parti İlçe Teşkilatını, Sivil toplum kuruluşları, Kaymakamlık ve Esnaf ziyaretinde bulunacakları öğrenildi.

Şalpazarı İlçesine bir takım ziyaretlerde bulunan Siyasi Parti Temsilçileri,Bakan ve Milletvekilerinden Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurıkız’ın ilçe için talepleri olmuş ve bu taleplerinin faaliyete geçirme çalışmalarda bulunmuştu,Yarın Şalpazarı İlçesini ziyarette bulunacak olan MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı’dan Başkan Kurukız’ın ne gibi istek ve talepleri olacak merak konusu ,Yarın ola Hayır ola…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five − 1 =