Geyikli Derneği Birlik Beraberlik Gecesi Tarihi Belli Oldu

0

Şalpazarı İlçesi Geyikli Mahallesi İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan Geyikli Beldesi Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği ”Geleceğe Yol Ver ”Sloganıyla ve ” Mülk satın Alma ”adı altında  hazırlamış olduğu gece tarihi belli oldu.

15 Aralık 2018 Cumartesi Saat,18-00 ,24.00 saatleri arasında “Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe” İstanbul da düzenlenecek. Deneyimli sunucu Organizatör Erol Yanık ‘ın sunumuyla gerçekleşecek olan gecede Cesi , Sebahattin Yanık,Umut Ayvaz,Çayan Hüseyin Aydın, Ağasarlı Zehra ’nın sahne alacağı geceye tüm halkımız davetlidir.

 

Konuyla İlgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Ali Evren; Geyikli Beldesi Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği ”Geleceğe Yol Ver” Sloganıyla hazırlamış olduğumuz geceye tüm halkımızı davet ederken, Geyikli Beldemizi, İstanbul’da bir etkinliğimizle gündeme taşımak, bizim için önemli olan bu günü yaşayabilmek adına ve açıklayacağımız sosyal proje kapsamında,Türk Bayraklarımızla şehitlerimizi, gazilerimizi ve mahallemizin yaşamış vefat eden geçmişlerimizi anarak , milli duygularımızı yaşatarak bir gece yapmanın heyecanı ve gururu içinde çalışmalarımızı yapıyoruz.

Ayrıca Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe de gerçekleştireceğimiz gecede davetlilere Şalpazarı Ağasar Yöresine ait ikramlarda bulunacağız. Milli duygular konusundaki hassasiyetimizi her ortamda göstermiş,göstermeye de devam eden Geyikli Beldesi Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği olarak ilklere imza atma heyecanı içindeyiz dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − seven =