Genç Muhtar Adayı Yamaç: Çamlıca Mahallesi Şalpazarı’nın Yıldızı olacak

0
Modern Abstract Background

Şalpazarı İlçesi Çamlıca  Mahallesi’nin eski esnaflarından Hasan Yamaç (30) doğduğundan bu yana mahallesinden hiç ayrılmadığını ve genç, yaşlı, çocuk herkesin mahalle ile ilgili beklentilerinin yanı sıra, mahallesinin sıkıntılarını çok iyi bildiğini ifade ediyor.

Çamlıca Mahallesi, Merkez Kahve yanında Eskiden ticaretle uğraşan Hasan Yamaç : “Bir genç olarak enerjimi, mahalleme hizmet ederek harcamak istiyorum. Doğduğumdan bu yana mahallemden hiç ayrılmadığım için mahallemin sorunlarını iyi biliyorum. Kendisine oy veren vermeyen herkesin muhtarı olacağını söyledi. Bu doğrultuda mahallemize en iyi hizmeti getirebilecek, mahallenin sorunlarını ortadan kaldıracak ve mahallemizde yaşayan büyüklerimizin, küçüklerimizin tamamının taleplerini ciddiye alarak, can kulağıyla dinleyerek, yerine getirmek için canla başla mücadele edeceğim. Çamlıca Mahallesi biz göreve geldiğimiz takdirde Şalpazarı’nın parlayan yıldızı olacak. Mahallemiz için gerekirse gece gündüz çalışarak, koşturacağız” dedi.
Mahalle halkına da seslenen Yamaç: “Sizin içinizde yetişmiş genç bir kardeşiniz, evladınız olarak mahallemizin sorunlarını iyi bilen birisi olarak siz değerli büyüklerimden ve kardeşlerimden desteklerini istiyorum. Ben sizin evladınız olmaya, size hizmet etmeye, eksiklerinizi tamamlamaya talibim. Makam, mevki benim için önemli değil. Ben mahalleme ve mahallemi paylaştığım herkese hizmet etme aşkıyla doluyum. Beni desteklerseniz, söz veriyorum asla pişman olmayacaksınız, Mahallemiz adına bazı projelerim var. Özellikle yol konusunda çalışmalar yapacağım. Arandığı zaman bulunan bir muhtar olacağım ve herkesin muhtarı olacağım. Genç ve yaşlıların oylarını bekliyorum. Bana oy veren vermeyen herkesin muhtarı olup onları kucaklayacağım”.diye konuştu.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 5 =