Cumhur İttifak Adayı Kurukız; Kabasakal Mahallesi halkıyla bir araya geldi

0

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi ilçedeki seçim çalışmalarına bu akşam Kabasakal Mahallesi’nde devam etti.

Cumhur İttifak adayı şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Kbasakal Mahallesi ziyaretine Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk,Belediye Başkan vekili Mustafa Özendi,Kabasakal Mahalle Muhtarı ve Mahalle halkı katıldı.

Kabasakal Mahallesinde konuşma yapan Kurukız;Kabasakal mahallesi vatandaşlarına Desteklerinden dolayı teşekkür eden Refik Kurukız bundan sonra çıraklık dönemi bitti bunda sonra ustalık dönemimiz başlayacak dedi. Seçim Çalışmalarına devam eden Kurukız ;, “Sizleri arkamızda gördükçe, sizlerin bize kattığı o enerjiyi buldukça bizim çalışma azmimiz ve kararlılığımız daha da artmakta. Sahalarda karşılığımız mükemmel. Bu kent bizi gerçekten kabul etmiş. Gezilerimizde bunu görüyoruz. inşallah bu güveni boşa çıkarmadan devamlı herzaman daha iyi hizmetlerle,Şalpazarı halkımızın yanında olacağız;dedi.

Cumhur İttifakı seçim çalışmalarında Kabasakal Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Kurukız’dan sonra açıklamalarda bulunan Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki çabuk Cumhur İttifakı Refik Kurukız için destek istedi.Çabuk;Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Şalpazarı İlçemiz için uygun görüldüğü Cumhur İttifak Adayımız Refik Kurukız ile çalışmalarımızı beraber sürdüreceklerini ve Cumhur ittifak adayımız Refik Kurukı’ın Şalpazarı ilçemiz için yanında ve destek olacağını açıkladı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + eight =