Liseli Atakan Vakfıkebir’de denizde kayboldu

0

Vakfıkebir İlçesinde , serinlemek için Denize giren lise son sınıf öğrencisi öğrencisi, boğuldu. Tonya Anadolu Lisesi son  sınıf öğrencisi Atakan Biberoğlu  (18), doğum gününü kutlamak için arkadaşlarıyla birlikte Vakfıkebir ilçesi  deniz kenarına gitti. Burada, arkadaşlarıyla serinlemek için gölete giren ve iyi yüzme bilmeyen Biberoğlu, arkadaşlarının gözleri önünde suda kayboldu. Atakan Biber’in yanındaki arkadaşları olayı polis ekipleri vermesinin ardın olay yerine gelen polisler olayı Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bildirdi. Bölgeye gelen dalgıç ekipleri,Doğum gününde kaybolan Atakan’ı bulmak için denizde arama çalışması başlatıldı.

Oğlunun denizde kaybolduğu haberini alan anne Nurdan ile baba Ahmet Biberoğlu sahile geldi. Acı haberle yıkılan gözü yaşlı aile kıyıda oğullarından gelecek haberi beklemeye başladı.Atakan Biberoğlu’nun dedesi Muhammet Biber de torununun denize gittiğinden haberleri olmadığını belirterek “Ailesinden gizli gelmiş. Denizde kaybolduğunu öğrendik. Çok üzgünüz” dedi.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel’de olay yerine giderek arama çalışmalarını takip ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here