Lezzetin Adresi ”Zigana Pervanoğlu” Tesisleri

0

Lezzetin Adresi Zigana Pervaoğlu  Tesisleri

 

Uzun yıllar turizm alanında  Zigana Pervanoğlu Tesisleri olarak milyonlarca kişiye hizmet vermiş olan Pervanoğlu Tesisleri siz değerli müşterilerini daha güzel  ağırlamak için  hoş ve nezih bir mekan oluşturdu.   İşletme Sahibi Ali Pervanlar  gerek uzun yıllar turizm sektöründeki bilgi birikimini, gerekse yiyecek-içecek sektöründe edindiği deneyimini, kendi gelistirdigi tatlarını da ilave ederek şimdi mevcut Pervanoğlu Tesislerine  yeni bir mekan  ilave ederek nefis tatlarını siz değerli müşterilerinin  hizmetine sunacaktır..

Süper mekan, süper hizmet anlayışı ile hizmete devam eden Zigana Pervanoğlu Tesislerinde , ızgara çeşitleri, et ve köfte çeşitleri sunulurken, sıcak, soğuk içecekleri güzel ve nezih bir ortamda keyifle içmek mümkün. Zigana Pervanoğlu  Tesisleri aynı anda büyük guruplara hizmet verebilecek kapasiteye sahip. Şirket yemekleri, bayi toplantıları, tanıtım organizasyonları ve özel günler için de Zigana Pervanoğlu Tesisleri en iyi hizmeti sunmaya hazır.

Zigana Pervanoğlu Tesisleri geniş otopark sahası,klima sistemi , yangın alarm sistemi ile herşey tüm inceliğiyle düşünülmüş. Kapısından girer girmez her detayın titizlikle düşünülüp planlandığını hissettiğiniz Zigana Pervanoğlu Tesisleri tesisleri, dinlenmede rahatlığı, izlemede estetik ve güzelliği, yemekte damak tadının zevkini, hizmette de kusursuzluğu sergiliyor.Zigana Pervanoğlu Tesisleri aktivite olarak her şeyin düşünüldüğü bir mekan. Restaurant denince akla ilk gelen tekdüze görüntüden oldukça farklı, her zevke seslenen kompleks bir müessese.

Aileniz ve Sevdiklerinizle Rahat Bir Ortamda Lezzetli ve Kaliteli Bir yemek mi Yemek İstiyorsunuz Zigana Pervanoğlu Tesislerine bekliyoruz.

 

 

  

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here