Kaymakam Murat Beşikçi Onuruna Veda Yemeği

0
İçişleri Bakanlığının son kararnamesi ile Diyarbakır İli Yenişehir İlçesi kaymakamlığına atanan ilçemiz kaymakamı sayın Murat Beşikçi onuru na, Şalpazarı Acısu sosyal tesislerinde bir veda yemeği verildi. Yemeğe ilçe kaymakamı Murat Beşikçi,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman, Otahisar Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Yüksel Gülay,Şalpazarı Belediye başkan yardımcısı  Faruk Beldüz, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin ve İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz,Şalpazarı Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Koç ile bazı daire amirleri, muhtarlar ve stk temsilcilerinin de katıldığı uğurlama yemeğinde yapılan konuşmalar Kaymakam Beşikci‘yi duygulandırdı.
Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, siyasi parti temsilcileri, Ortahisar Belediye Başkan Vekili Ahmet Yüksel Gülay ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman yaptıkları konuşmalarda, Kaymakam Murat Beşikci‘nin Şalpazarı’na elinden geldiği kadar hizmet yapmaya çalıştığını ve bu başarısının yaklaşık 300 bin nüfuslu büyük bir ilçeye atanarak taçlandırıldığını ifade ettiler ve kendisine yeni görevinde başarı dileğinde bulundular. Kaymakam Murat Beşikci‘de Şalpazarı’nın meslek yaşamında önemli bir yer tuttuğunu belirterek, “Ben herkesten memnunum. Sizlerden helallik istiyorum. Benim sizde hakkım yok. Çünkü ben görevimi yaptım. Sizin bende hakkınız var. Haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Diyarbakır’a yolunuz düştüğünde mutlaka beklerim. Herkese Allah’a ısmarladık diyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Kaymakam Murat Beşikci‘ye Şalpazarı’na hizmetleri anısına Şalpazarı Belediye başkanı Refik Kurukız,Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman,Muhtarlar Derneği başkanı Mustafa Kel ve Şalpazarı’nda hizmet veren Yeni Şalpazarı Gazetesi, Şalpazarı Ses, Şalpazarı Haber, Şalpazarı Gündem, Şalpazarı Sis Dağı Gündem  Gazetelerin imtiyaz sahipleri adına Mustafa Özcan Kaymakam Murat Beşikci’ye hediye ve plaket takdim ettiler.

Yemeğe katılanlar Kaymakam Beşikci ile birlikte Acısu’daki şenlik alanında fotoğraf çektirdikten sonra Kaymakamla vedalaştılar. Kaymakam Murat Beşikci’nin Çarşıbaşı Kaymakamlığı görevinde bulunan eşi Zerrin Çay Beşikci de Diyarbakır Vali Yardımcılığı görevine atanmıştı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here