İYİ Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı Haftalık Toplantısı Yapıldı

0

İyi Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı 13 Aralık 2018 Çarşamba günü bugün ilçe binasında İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz ,İyi Parti Şalpazarı Yönetim Kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz konuşmasında ayrıştırıcı değil, birleştirici siyaset yapacaklarını, Şalpazarı ilçesini bir bütün olarak gördüklerini, şu veya bu partili değil hepimizin İYİ olması için çalışıp, ŞALPAZARI İYİ OLACAK bizde elimizden gelen gayreti sarfedeğiz dedi.

Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti; “Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi insanlar iyi bir Türkiye için bir araya gelecek ve Türkiye ve Şalpazarı iyi olacak. Zor dönemde ve zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız. Milletimize inanıyor ve güveniyoruz.”
“Mazlumun haklının yanında, zalimin karşısında olacağız”
İYİ Parti olarak boş sözlerle gündem oluşturmayacaklarına dikkat çeken Başkan Şennaz Yılmaz, “Şalpazarı’nın problemlerinin tespit edildiği ve bu sorunlara çözüm üretildiği tartışıldığı, ortak aklın ön plana çıktığı her kesim ile görüşebilen fikir elde edebilen son olarak tan yine kararı kendisinin verdiği bir siyasi anlayış içerisinde olacağız. İnsanlarla kavga etmeden iyiliği güzelliği konuşarak polemikler değil, Şalpazarı milletinin önünü açacak projeler geliştireceğiz” dedi. “Hep birlikte çalışıp, hep birlikte üretiyoruz. Ancak adaletli bir şekilde paylaşamıyoruz. Adaletli paylaşımı birlikte başaracağız. Mazlumun haklının yanında zalimin karşısında olacağız. Farklılıklarımızı değil, ortak yönlerimizi öne çıkaracağız. Mevlana’nın dediği gibi toprak gibi olacağız toprağa ne kadar çer çöp atsan da o bize yeşillikler olarak geri döner. Biz de insanlar bize ne kadar iftira atsa da, bizler tüm vatandaşlarımızı sevgi ve muhabbetle kucaklayacağız” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here