İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı 1.Olağan Kongresi yapıldı.

0

Şalpazarı İYİ Parti Birinci olağan kongresi Şalpazarı İYİ Parti İlçe Teşkilatında  yoğun bir katılım ile yapıldı.

İlçe kongresine;İYİ Parti  Trabzon Milletvekili Hüseyin ÖRS,Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz,İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli GİK üyesi Ünzile BOZALİOĞLU, Beşikdüzü İYİ Parti İlçe Başkanı Fuat Gözaçan,parti delegeleri ve vatandaş katıldı.

İlçe binasında yapılan kongre, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı, daha sonra İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajı okundu.
Kurucu Başkan Pirağa Yaşar’ın aday olmaması ,İyi parti Şalpazarı İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şennaz Yılmaz Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan İyi Parti  Şalpazarı ilçe Başkanlığına Şennaz Yılmaz  seçildi.

Yapılan kongrede Divan Başkanlığını GİK Üyesi Ünzile Yüksel yaptı GİK Üyesi Yüksel yaptığı açılış konuşmasında “Çok zor günlerden geçiyoruz. Bu zor günleri geride bırakmak için çözüm İYİ Parti’dir. İYİ Parti ülkenin umududur. Bu bilinçle sorumluluktan kaçmayacak, elimizi taşın altına koyarak milletimiz ve memleketimize hizmet etme noktasında bütün gücümüzle çalışacağız.” dedi.  Daha sonra bir konuşma yapan İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs “İYİ Parti olarak Trabzon’un her yerinde yerel seçimlere  hazırız. Genel seçimlerde halkımızın bizlere göstermiş olduğu teveccüh ve inanç her geçen  gün daha da artmaktadır. Ülkenin umudu olarak çıktığımız bu yolda halktan aldığımız güçle İYİ Parti olarak yerel seçimlere damgamızı vuracağız. Şalpazarı ilçemizde de kazanan İYİ Parti olacak.” dedi. TMO’nun açıklaması ve fındık fiyatlarına da değinen Örs” TMO bölgemiz için oldukça önem arzeden fındık  konusunda çözüm üretmek yerine laf cambazlığı yaparak üreticiyi oyalamaktadır. TMO oyun oynamayı bıraksın. Fındık üreticisinin derdine derman olsun. Şalpazarı’ndan Ak Parti yetkililerine sesleniyorum: Verdiğiniz  sözleri unutmayın. Korkmayın. Çekinmeyin, Üreticinin sesine kulak verin, İtalyana resti çekin, TMO’nun kulağını çekin, üreticinin mağduriyetini giderin.” dedi.

Yılmaz, başkan seçildikten sonra yaptığı konuşmada partililere teşekkür ederek, “Çatımız İslam, cesaretimiz iman, rehberimiz Kur’an, düsturuyla birlik ve beraberliğimiz için çok çalışacağız. Bizler her alanda projeler geliştirerek şehrimizin müreffeh bir seviyeye ulaştırmak için görev aldık. Bütün gönüldaşlarımızla birlikte el ele verip gece gündüz demeden çalışacağız.” dedi.İyi Parti  Şalpazarı ilçe Başkanlığına Şennaz Yılmaz;ın Yönetim Kurulu Asıl Üyeler,Mustafa Cüre,Emine Yaşar,Mehmet Baektaş,Şakir Bektaş,Muhammet Bayraktar,Mehmet Uçar,Mustafa Ergin,Erol Çömez,Ali Yamaç,Hüseyin Köse,Mehmet Birinci,Erhan Yavuz,Emrah Gülbahar,Hüseyin Aydemir,Sabiha Karahasanoğlu,Şakir Özen,Necdet Topkara, Yedek Üyeler;Şeref Yılmaz,Mehmet Aydın,Münevver Al,ali Osman Karabayır,Nazmi Çakmak,Mustafa Karagöz,Ali Gören,Nihat Çolak,Enver Balta,Medine Yılmaz,Süleyman Yılmaz,Yakup Gülay’dan oluştu.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here