İYİ Parti Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı Başkan Yılmaz: “Panik yok, her şey yolunda”

0

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Yılmaz Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. Başkan Yılmaz: “Panik yok, her şey yolunda”

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz ve eşi Talip Yılmaz’ın, sosyal medya hesabından korona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.Başkan Yılmaz;”Zor günler evvel Allah geçecek. Hicri yılın ilk Cuma’sında Allahın merhameti ve şefkati üstünüze olsun diliyorum.
Karantina günümüz başlamıştır”dedi..İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz ve eşi Talip Yılmaz’ın tedavileri evinde devam etmektedir.İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz YILMAZ Şalpazarı Sisdağı Gündem’e yaptığı açıklamada “Şuanki durumumuz çok iyi. Verilen ilaçları kullanıyoruz. Köylülerimiz de bize çok yardımcı oluyor.” Panik yok, her şey yolunda,dedi. Bizler de sayın başkana acil şifalar diliyoruz.

 

Bu haberin Üzerine İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin ÖRS sosyal paylaşım sitesinden geçmiş olsun mesajı yayımladı.Milletvekili Örs mesajında;

Covid-19 testi pozitif çıkan Şalpazarı İlçe Başkanımız Sayın Şennaz Yılmaz ve eşine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kendisi ile görüştüm, evde tedavilerine başlandı genel durumları iyi, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.Cenabıhak’tan acil şifalar dilerim;dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here