İnşaattan Düşen Havva Şahin Düzköy Mahallesinde Ebediyete Uğurlandı

0

Şalpazarı ilçesinde evine katkıda bulunmak için bir inşaatta çalışan Havva Şahin dengesini kaybederek asansör boşluğuna düşmesi sonucu hayatını kaybetmişti.61 yaşındaki 5 çocuk annesi Havva Şahin’in cenazesi Düzköy mahallesinde göz yaşları arasında ebediyete uğurlandı.Havva Şahin Cenazesine Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, mahale muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HAVVA ŞAHİN İSMİ VERİLDİ.

Çalıştığı inşaat üyesi olan Havva Şahin Vefat ettği Çepniler Konut Yapı Kooperatifi Yönetim kurulu inşaatın ismini Havva Şahin sitesi olarak değiştiğini açıkladı.Firma sahibinin açıklamasına göre;
Şeker ve tansiyon hastası olan çok değerli üyemiz Havva ŞAHİN dün inşaatın B blok merdivenden inerken düşmesi sonucu yaşamını kaybetmıs olup tüm açill müdahale yapılmasına rağmen hayata geri dönememiştir.
Kooperatif  Yönetim Kurulu başkanlığımız bu talihsız olaydan sonra çok sevdigi üyesı ve ayrıca değer verdiği sitenin ismini HAVA ŞAHİN sitesi olarak değiştirilmesine karar vermiştir. Tüm üye ve vatandaşlarımıza duyurulur;dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here