İlk Umut Yetenek Geliştirme Anaokulu öğrencilerinden yıl sonu gösterisi

0

Trabzon Ortahisar ilçesinde İlk Umut Yetenek Geliştirme Ve Oyun Evi  Anaokulu öğrencileri tarafından yıl sonu programı düzenlendi.Trabzon Aydınlıkevler Mahallesi Cami Toplantı Salonunda düzenlenen programda, minik öğrenciler, hazırladıkları gösterileri ile büyük beğeni topladı.

Trabzon Ortahisar  İlk Umut Yetenek Geliştirme Ve Oyun Evi  Anaokulu öğrencileri tarafından yıl sonu programı düzenlendi.

Trabzon Aydınlıkevler Mahallesi Cami Toplantı Salonunda düzenlenen programda, minik öğrenciler, hazırladıkları gösterileri ile büyük beğeni topladı. Türkiye’nin çeşitli yörelerine has kültürel gösterilerde minik öğrenciler öğretmenleri eşliğinde sahneledikleri birbirinden güzel skeçler ile programı takip eden protokolün ve velilerin büyük alkışını aldı.İlk Umut Yetenek Geliştirme Ve Oyun Evi  Anaokulu öğrencilerinin Çanakkale ruhu ve asker gözerileri büyük beğeni toplayarak dakikalarca ayakta alkışlandı.

Öğrencilerin gösterilerini izleyen Öğrenci velileri ve davetliler, öğretmenleri eşliğinde gösterilerini hazırlayıp, sunan öğrencileri kutlayarak, “Öğrencilerimizin bir yılın ardından hazırladıkları güzel gösteride ülkemizin çeşitli yörelerine has kültürlerini bizlere yaşattılar. Gösterilerin hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.” dediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here