İBB Başkanı İmamoğlu Beşikdüzü’nde

0

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kurban Bayramı’nın bir kısmını geçirmek üzere memleketi Trabzon’a geldi.

İmamoğlu, önce Yomra Belediyesini ziyaret etti. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’a çalışmalarında başarılar dileyen İmamoğlu’na ziyaretinde CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ile CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu eşlik etti. Ziyarette, İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli de bulundu.Daha sonra belediye hizmet binası bahçesinde vatandaşlarla görüşen İmamoğlu, ilçe halkının Kurban Bayramı’nı kutladı.İmamoğlu, Trabzon’un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017’de PKK’lı teröristlerce şehit edilen Eren Bülbül’ün kabrini de ziyaret etti.Eren Bülbül’ün kabrine çiçek bırakan İmamoğlu ve beraberindekiler dua etti.Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun’un daveti ile Beşikdüzü ilçesine gitti. Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis uzun Başkan İmamoğlu’na yöresel hediyeler taktim etti. Ardından Beşikdüzü ilçesinde bir çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet eden İmamoğlu’nun, Kurban Bayramı’nın ikinci günü İstanbul’a döneceği öğrenildi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişiGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar, masa, açık hava ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here