Hiçbir Maç kaçırmayan Fanatik Trabzonspor ‘lu aile

0

Fanatik Trabzonspor ‘lu aile görenleri şaşırtıyor

Trabzon Şalpazarı İlçesi doğumlu Aydın Nazilli yaşayan koyu Trabzonspor taraftarı 45 yaşındaki Deniz Kenan’ın, takımının bayrağının dalgalandığı Bordo- Mavi renklerle boyanmış evi ile aynı renkleri taşıyan eşyaları görenleri şaşırtıyor.

Deniz Kenan tek isteği Trabzonspor’un Şampiyon olarak görmek.Trabzon Şalpazarı İlçesi doğumlu Aydın Nazilli yaşayan esnaf Kenan Deniz çocukluğundan itibaren taraftarı olduğu Trabzonspor’a olan sevgisi, kendin de olduğu gibi ailesine de yansıdı. Her gittiği maçını tekrarını televizyonda tekrar tekrar izleyen Kenan’ bu hafta sonu oynanacak olan Tarbzonspor -Başakşehir  maçına ailecek geliyor. Aydın Nazili’de yaşayan Kenan, hafta sonu Trabzonspor’un tüm maçlarına seve seve gidiyor. Her  fırsat da stada giderek desteğini sürdüren 3 çocuk, Deniz Kenan, Trabzonspor sevgisini göstermek için evimdeki bütün eşyalarım bordo Mavidi’dir Trabzonspor’un bütün maçlarına gidiyorum.işim icabı Aynın Nazilli’de yaşamaktayım,ama Trabzonspor’un iç ve deplasman maçlarına gidiyorum,Benim içimdeki Trabzonspor sevgisi ve aşkı başka bir duygu,Trabzonspor galip geldiğinde çocuklarım ve ailecek mutlu oluyoruz.Bu hafta sonu oynayacak olduğumuz Trabzonspor – Başakşehir maçına bütün maçlara olduğu gibi ailecek geliyoruz.İnşallah yeneçeğiz.dedi.

En büyük isteği Trabzonsporu bu yıl Şampiyon görmek

Trabzonspor sevgisinin kendisinde bir başka olduğunu belirten Kenan en büyük isteğinin ise Trabzonspor’umuzun bu yıl Şampiyon olması’dır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here