Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk,Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’u ziyaret etti

0

Şalpazarı Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Ankara Temaslarının Ardından  Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’la Makamında Bir Araya Geldi.

AK Parti Şalpazarı  İlçe Başkanı Zeki Çabuk  Ankara’da gerçekleşen iştişare toplantısı sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Başta Olmak Üzere Trabzonlu Milletvekilleri Makamında Ziyaret Ederek Şalpazarı İle Alakalı Gün Boyunca İstişarelerde Bulundu. Ziyaretlerin İkinci Durağı Tuzla İlçesi Oldu.Ak Parti İlçe Başkanı Çabuk Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’a Şalpazarı ilçesine kazandırdığı 112 Acil İstasyonu için teşekkür etti.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk Yaptığı Açıklama da AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanımız Zeki Çabuk, Misafirimiz Oldu. İlçe Başkanıma  Görevinde Başarılar Diliyorum. İlçem Adına Şalpazarı‘na Hizmet Götürmek İçin Gösterdiğiniz Uyumlu Çalışma İçin Teşekkür Ediyorum. Tuzla Belediyesi Olarak da Gücümüz Nispetinde Yapılması Gereken Ne Varsa Elimizden Geleni Yapacağımız dan Hiç Kimsenin Şüphesi Olmasın.dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two + eighteen =