Gülcan ve Miraç Muhteşem Bir Düğünle Dünya Evine Girdiler …

Gülcan Yılmaz ile Miraç Algün Akçaabat Kalıntaş Gold Düğün Salonu’nda düzenlenen muhteşem bir törenle dünya evine girdi

Şalpazarı ilçesi Geyikli Mahallesi’nden, önceki dönem Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkan Yardımcısı, Muhammet Algün’ün kıymetli evladı Miraç Algün ile Sündüz Mustafa Yılmaz çiftinin  kızları Gülcan Yılmaz muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Akçaabat Kalıntaş Gold Düğün Salonu’ndaki düğün törenine AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabel A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Türkmen,Trabzon Şalpazarı Dernek Başkanı Turgut Kahraman ve Agün ve Yılmaz ailelerinin çok sayıda seveni katıldı.

Düğüne katılan Milletvekili Cora, “AK Parti Şalpazarı İlçe Başkan Yardımcısı,olarak  beraber  siyasette çalıştığım benim için çok önemli olan  değerli abim, Şalpazarı ilçemizin kanaat önderlerinden, Muhammet Algün’ün kıymetli evladı Miraç ile Gülcan kardeşimizin bu mutlu gününe bizlerde gelerek bu mutlu güne ortak olduk. Rabbim yuvalarından mutluluk ve huzuru eksik eylemesin. İki cihan saadeti diliyorum. Agün ve Yılmaz ailelerini tebrik ediyorum” dedi. Damadın babası Muhammet Algün düğün merasimine katılan misafirleri ile yakından ilgilenmesi herkesin takdirini kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here