Gül Büjiteri ve Organizasyon Şalpazarı’nda Hizmetinizde

0

Gül Büjiteri Düğün,kına gecesi,Doğum günü, sünnet  Organizasyonları

İrtibat Tel:0507 332 3077 Şengül USTA
Düğün ,Nişan ,kına gecesi ve sünnet organizasyonlarında özel olarak geliştirdiğimiz konseptler ile sizlere hizmet vermekteyiz.Gül Büjiteri ve Organizasyon Atatürk Caddesi,Hükümet Konağı Karşısında Sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bu organizasyonlarda ilklere imza atan tasarımlar ,organizasyon ,sahne ve gösteri alanlarındaki görselliği ön plana çıkartan çalışmaları ve yenilikçi bakış açısı ile sizlere bir ömür boyu hafızanızdan silinmeyecek anılar yaşatmak.

Amacımız yaptığımız tüm organizasyonlar ile bir adım önde olmayı başarmaktır.

Gül Büjiteri ve Organizasyon ve yönetimi ile kendinizi saray konforunda hissedin.

 • Düğün Organizasyonu(Düğün Salonu,Gelin Masası,Düğün Pastası,Gelin Yolu,düğün arabası süsleme)

 • Sünnet Düğünü Organizasyonu

 • Kına-Nişan Organizasyonu

 • Yemek Organizasyonu

 • EN ÖZEL ANLARINIZA GÜL BÜJİTERİ ORGANİZASYON HİZMETİMİZLE DEĞER KATALIM”

  Dünya evine girdiğiniz, hayatınızın dönüm noktası olan en özel gününüz olan düğününüzün aynı zamanda en mutlu gününüz olmasını istersiniz. Ancak evliliğin tatlı telaşı bitmek bilmeyen planlamalar, sorumluluklar ve dağ gibi biriken hazırlıklar ile stres kaynağına dönüşebilir. Bunun önüne geçmek için profesyonel bir ekibin düğününüzdeki organizasyon ve planlama adına tüm sorumluluğu üzerine alması gününüzün güzel anlarının tadını çıkarmanız için çok önemlidir.

  Gül Büjiteri ve Organizasyon işte tam bu noktada sektörü içinde yetişmiş uzman ekibiyle, üstün planlama becerileri ve tedarik ağlarıyla sırtınızdan tüm yükü alır ve bir ömür boyu mutluluğun ilk adımı olan özel gününüzü yaşamanız için stres kaynağı olacak tüm engelleri sizin için aşar. Üstelik düğününüzün en görkemli ve tüm misafirleriniz için unutulmaz bir düğün olması için sahne ekipleri, göz alıcı süslemeleri ile herkesi büyüler.

  NİKAH MASASI KİRALAMA VE SÜSLEME

  İmzanızla hayatlarınızı birleştirdiğiniz ve misafirlerinizi selamladığınız nikah masasında tüm gözler üzerinizde olacak. Bu yüzden nikah masasının size en uygun ve sizin düğününüze en yakışacak modelini tedarik etmek ve şık, göz alıcı ve farklı süslerle bezemek için Gül Büjiteri organizasyon güvenin.

  DÜĞÜN ALANI SÜSLEME ÇALIŞMALARI

  Gelin yolu süslemeleri, çiçek takı süslemesi, şamdan kiralama, masa sandalye giydirme ve bağlama hizmetlerimiz ile tüm mekanı masallardan çıkmış bir balo salonu haline getirelim.

  DÜĞÜN ARABASI SÜSLEME HİZMETLERİ

   

  Fotografcekimi1

  FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ, TEBRİK VE TAKI TÖRENİ

  Düğününüzdeki en güzel anıları, tüm sevdiklerinizin bir araya geldiği mutluluk tablosunu en zarif enstantanelerle ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimlerinizi de gönül rahatlığıyla uzman ekibimize teslim edebilirsiniz. Bunun yanında tebrik ve takı töreninizin planlama ve tören alanının düzenlenmesi gibi çalışmalarla da düğününüzün her anını renklendiriyoruz.

  TASAVVUF&İLAHİ VE SEMAZEN EKİBİ

  Düğününüzü planlarken misafirlerinizinde ilgisini farklı bir dini organizasyonla, gerek klasik tasavvuf ekibimiz gerek semazen ekibimizle çekerek bu özel gününüzün hem inanç değerlerimize uygun hemde düğün atmosferini tam manasıyla yaşatarak sizlere sunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here