GöllüAlan Şenliğinde Buluşalım

0

Trabzon Şalparı ilçesi Sinlice Mahallesi  Muhtarlığı ve İstanbul Sinlice Dernek Yönetimince organize edilen 20.Sinlice Göllü alan Şenliği bu yıl 13 Temmuz 2017 Tarihinde Gölü alan Mevkiinde yapılacaktır.Şenlik Hakkında Sinlice Mahallesi Muhtarı Mustafa Uçar ve Sinlice Mahallesi Dernek Başkanı ortaklaşa yapmış olduğu açıklamalarına göre;

Bu yaz “GÖLLÜALAN” buluşmalarımızın iki ayaklı olacağını daha önceden duyurmuştuk, 27 Haziran Salı günü köy pikniğimizi yaptık. Güzel bir birliktelik, neşe dolu bir gün, çocuklar için de eğlence ve tanışma oldu.
Sıradaki buluşmamız ise “SİNLİCE KÖYÜ 20. GÖLLÜALAN ŞENLİĞİ” 13 Temmuz 2017 Perşembe günü olacak.
Köyümüzün, değerlerimizin, kültürümüzün ve yöremizin tanıtılmasının amaçlandığı şenliğimizde sahne alacak sanatçılar; Sait UçarUmut Ayvaz,Eşref KaragülYakup KandilSavaş ArslanKerem Saral.
Sunum; Erol Yanık.
Bu organizasyon ile ilgili kararlar Sinlice Mahalle Muhtarlığımız, Sinlice Köyü Derneğimiz, geçmiş dönemlerde hizmet eden Dernek başkanlarımız ve Şalfed’de bizleri temsil eden üyelerimizin fikir alışverişi neticesinde ortaklaşa alınmıştır.Kendini sorumlu hisseden her bir Sinliceli bu şenlikte görevlidir;dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here