Geyikli Mahallesine asfalt çalışması

1
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Şalpazarı İlçesi’ne bağlı Geyikli  Mahallesi’nde  sıcak asfalt kaplama çalışması gerçekleştirdi. Bölgede bulunan mezarlığa giden ve toplu taşıma araçları tarafından da yoğun olarak kullanılan yolda çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir ekipleri, Geyikli Mahallesi Konakyanı mezarlık  yolu asfaltladı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki önemli noktalarda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Koronavirüs salgını sürecinde hizmetlerine yoğun bir şekilde devam eden Büyükşehir Belediyesi, Geyikli Mahallesi’nde gerçekleştirdiği asfalt kaplama çalışmasını tamamladı ve Konakyanı Mezarlığı  ulaşımın sağlandığı yolu mahalle sakinlerinin hizmetine açtı.

MAHALLE MUHTARI TEŞEKKÜR ETTİ

Geyikli Mahallesi Muhtarı Muhammet Gülay ve mahalle sakinleri mahallede yapılan asfalt çalışmaları için Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman’a Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a ve Ak Parti Şalpazarı ilçe Başkanı Zeki Çabuk’a ve emeği geçen herkeze teşekkür etti.Muhtar Gülay önümüzdeki günlerde Mahallemiz Geyikli Yenimahalle de asfalt çalışması ve mahallemizin bazı yerlerinde beton çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

1 YORUM

  1. siadağ yaylasında han yanı ile anbarlı abası çayır köprüsüne kadar olan 2 km yol neden
    asfalt yapılmıyor bu yol un sahibi yokmu başkanlar namus sözü vermiştiler sözünde dursunlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here