Geyikli Mahallesi Muhtar Adayı Muhammet Göce;Mahallemiz için el ele olma vakti

0

31 Mart 2019 Pazar Günü yapılacak yerel seçimler için Muhammet Göce, Geyikli Mahallesi Muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Seçimler için değerli Geyikli Mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini kaydeden Göce, Muhtar seçilmesi halinde imkanlar dahilinde mahalle için yapılması gereken tüm eksik ve ihtiyaçları bildiğini ve mahalle için var gücüyle çalışacağını ifade etti.

Şalpazarı ilçesi Geyikli Mahallesi Muhtar Adayı Muhammet Göce; “Muhtarlık görevini yedek (İlave İş) olarak değil, tam zamanlı olarak yapacağımdan ve bütün mesaimi beni tercih edip, vereceğiniz oyların boşa harcanmaması için elimden gelen tüm gayreti, Allah sağlık verdiği sürece göstereceğimden, hiç bir hemşehrimin şüphesi olmasın. Geleceği parlak olan Geyikli Mahallemizi, bizlerden sonraki nesillerin, sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşayabilmesi için, değerli Aza Adaylarımla birlikle, Makam için değil, iyi hizmet verebilmek için Geyikli Muhtarı olmak için adayım” dedi.

Sizlerin değerli tercih oylarıyla alacağım görevi en olumlu bir şekilde kullanıp, mahallemizin güzel ve yaşanılabilir olmasını, günümüz şartlarına uyan şart ve koşulları sağlamak için, elimden gelen gayreti göstereceğimden hiç bir ablamın, abim ve kardeşimin şüphesi olmasın.

* Mahallemiz için el ele olma vakti.

* Temiz bir çevre için seçimini yap.

* Daha da gelişmiş bir mahalle için oyunuza talibim.

* Doğruluk ve dürüstlük servetimiz olsun.dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here